MijnMST

Publieksacademie ‘Ik word niet meer beter, en dan?’

Een avond over leven met een ongeneeslijke ziekte, met aandacht voor kwaliteit van leven, ondersteuning en toekomstgerichte keuzes.

Als je hoort dat genezing niet meer mogelijk is, verandert er veel. Je krijgt te maken met vragen, zorgen en onzekerheden. Niet alleen voor jezelf, maar ook voor de mensen om je heen. Hoe ga je om met zo’n boodschap? Wat betekent dit voor je dagelijks leven, je relaties en je toekomst? En hoe kun je, ondanks alles, blijven kijken naar wat nog wél mogelijk is?

Over deze avond

Tijdens deze publieksacademie, in de Week van de Palliatieve Zorg, staan we stil bij deze bijzondere periode. Je krijgt informatie vanuit verschillende invalshoeken. Verschillende zorgprofessionals delen hun kennis en ervaring. Zij vertellen onder andere over medische mogelijkheden en verwachtingen, zorg en ondersteuning, de emotionele impact voor jou en je naasten, werk en belastbaarheid en praktische zaken voor de toekomst. Je krijgt informatie, praktische tips en de mogelijkheid om vragen te stellen.

Praktisch

  • Voor: Deze avond is bedoeld voor patiënten en naasten die meer willen weten over het leven met een ziekte waarvan genezing niet meer mogelijk is
  • Datum en tijd: 5 oktober 2026. Inloop vanaf 17.45 uur, start programma om 18.20 uur
  • Locatie: Auditorium MST Enschede
  • Aanmelden: via het formulier onderaan deze pagina

Wees welkom

Je bent van harte welkom tijdens deze avond. We praten over een moeilijk onderwerp, maar er is vooral aandacht voor wat voor jou belangrijk is: kwaliteit van leven, waardevolle momenten en keuzes die bij jou passen.

Publieksacademie ‘Ik word niet meer beter, en dan?’